Převládající barvy tohoto obrazu jsou pestrobarevné a jeho formát je Čtverec. Rozměr originálu je . Reprodukci tohoto obrazu tiskneme na přání - můžete si zvolit rozměr i provedení reprodukce.
Edward Coley Burne-Jones (1833-1898) byl anglický univerzální umělec. Maloval, ilustroval, vyráběl šperky, navrhoval gobelíny i divadelní kostýmy. Narodil se v rodině rámaře. Jeho matka zemřela pár dní po porodu a tak bych Edward vychováván otcem a tyranskou hospodyní. Často se tak před její tyranií uchyloval do své mysli a nechával se v ní obklopovat hrdinskými představami. Při studiu teologie se seznámil se spisovatelem Williamem Morrisem a malířem Johnem Ruskinem. S Morrisem, který přispěl k jeho rozhodnutí opustit studia v Oxfordu, založili firmu na tvorbu vitráží. V jeho malířských dílech je patrná inspirace u Sandra Botticelliho nebo Andreye Mantegny. Uznání se mu dostalo až v roce 1877 na výstavě v Grosvenor Gallery, kde vystavoval osm olejomaleb. Za svůj život se stihl přiženit do vlivné anglické rodiny MacDonaldů a získal šlechtický titul. Pozdní dny svého života však prožil v depresi ze smrti svého nejlepšího přítele Morrise. Byl pohřben ve Westminister Abbey.
Naši zákazníci jsou s námi dlouhodobě spokojeni. Ceníme si toho a děkujeme za Vaši důvěru. Další recenze a detaily hodnocení našich služeb najdete na portálu Heuréka.
Ověřený zákazník: - Rychlé vyřízení a v úvodu poskytnuta i telefonní pomoc s objednávkou.
V pondělí objednáno, ve čtvrtek doručeno. Skvělé.
Ověřený zákazník: Rychle dodaná objednávka v 100%-ní kvalitě. -
Ověřený zákazník: - Maximální spokojenost.byly mně zhotoveny i i óbrazy,které nebyly v nabídce, Rychlé dodání obrazů.
Ověřený zákazník: - Výborná spolupráce, vysoká kvalita výsledné práce, rychlé dodání... prostě obchod number one.
Ověřený zákazník: - Objednávala jsem vícekrát. Vždy jsem byla maximálně spokojena s nabídkou i provedení. Mohu doporučit.
Ověřený zákazník: Velký výběr obrazů
Ochotný personál
Flexibilita
Spolehlivost
Rozumné ceny -
Ověřený zákazník: - Mám ty nejlepší zkušenosti. Moc děkuji za dárek dle mého přání. Takovýchto obchodů je opravdu málo.
Moc děkuji S pozdravem Vladimír Hájek
Ověřený zákazník: - naprosto bez problému,ochotné a vstřícné jednání při řešení čehokoliv.Jsme velmi spokojeni.Kdyby všechny e shopy fungovaly jako tento bylo by na světě lépe.Děkujem
Ověřený zákazník: - Kvalitně zpracováno, termín dodání dodržen.
Ověřený zákazník: Profesionalita
Komunikace
Kvalita
Vstřícnost - To co dělají, dělají perfektně, Snaží se zdokonalovat své služby , naslouchají i náročnějším zákazníkům pro splnění jejich požadavků.
Děkuji
Ověřený zákazník: Úplná spokojnosť. -
Ověřený zákazník: Som veľmi spokojná. -
Ověřený zákazník: - Výborná spolupráce, ochota
Ověřený zákazník: rychlost dodání,kvalitní zboží, bezproblémová komunikace -