Search
Telefon
tel. 777 445 603 (Po-Pá, 8,00-17,00)
Oblíbené položky
Košík
Milí zákazníci, dnes je na naše obrazy sleva 10 % :-) Na konci objednávky použijte kód "sale10".

Kontakty

NAŠE ADRESA A FAKTURAČNÍ ÚDAJE


SLAVNEOBRAZY.CZ
Mgr. Petr Pakosta
Libušino údolí 110
623 00 Brno
obchod @ slavneobrazy.cz

mobil: +420 777 445 603 (po-pá, 9-18)
Facebook

IČ: 68652011
DIČ: CZ7706213856
Jsme plátci DPH.

Neváhejte nás kontaktovat a pošlete nám email:

Váš dotaz:


Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvacet-čtyři:

KDE NÁS NAJDETE?

Jedete-li autem: jsme přímo na hlavní silnici. Parkovat je možné v odstavném pruhu před domem.

MHD (trolejbusem 37): vystupte na zastávce Libušina třída a běžte přes křižovatku dolů (pokud jste přijeli od Mendlova náměstí). V opačném směru trolejbusy zastavují přímo před domem, na protější straně silnice.

Naplánovat cestu

Mapa:

Najdete nás v přízemí tohoto domu:KDO JSME

Již 21 let tiskneme, rámujeme, laminujeme obrazy, které oslovují nás, ale i naše zákazníky. Těší nás to, protože máme možnost pracovat s tím nejkrásnějším, co ve výtvarném umění vzniklo. Jsme rodinná firma a můžeme vám nabídnout individuální přístup. Podnikáme tak, abychom se za nic nemuseli stydět a mohli klidně spát :)


Petr Pakosta (majitel a zakladatel firmy)

Vystudoval sociologii na Fakultě sociálních studií Brno. Ze zájmu, neboť v této oblasti roky pracoval, se věnuje výzkumu trhu (školení, výuka, konzultace) a sociologickému výzkumu. Ve volném čase pomáhá s vedením skautského střediska IGNIS Brno. Ve zbývajícím volném čase chová včely (Včelařství Pakostovi). Má rád svoji ženu, děti a firemního psa Amy. A také když se kolem něj nic moc neděje.
Petra Pakostová (grafika, design)

Vystudovala v Brně psychologii. Zaměřuje se na výtvarné umění, arteterapii a ochranu přírody. Má ráda, když se kolem ní stále něco děje, svého manžela, přátele, přírodu a firemního psa Amy. V naší firmě má pod palcem grafické a designové práce. Ve zbývajícím čase se věnuje blogu plnému nápadů pro tvoření s malými dětmi Nápady pro Aničku.
Lukáš Pinteš (výroba a expedice obrazů)

Lukáš Pinteš vystudoval Mendelovu univerzitu v Brně, aby nám mohl pomáhat s tiskem, rámováním a výrobou obrazů. Všechen zbývající volný čas věnuje kohoutovickému skautskému oddílu.