Popis zvoleného provedení
Tisk. Obraz vytiskneme na matný fotopapír papír HP o gramáži 270 g/m2. Tiskneme na špičkovém 9inkoustovém plotru HP Z9+. K motivu přidáváme 5 cm široký bílý okraj. Fotografie tiskneme na lesklý fotopapír.
Vybrat si můžete libovolný rozměr a volit jej s přesnosti 1 cm.


Více informací najdete v sekci
provedení obrazů.
Ubbergen Castle
Zdá se, že pozůstatky tohoto hradu splynuly s přírodním prostředím.
Aelbert Cuyp použil podobnou barevnou paletu a maskovací vzory k zobrazení chátrajících zdí, jako to udělal pro podzimní lesy a svahy v pozadí. Odraz v klidném jezeře umocňuje dojem, že kamenné věže a polorozpadlé hradby splývají s krajinou. Tehdejší diváci, pravděpodobně obeznámení s hradem, mohli ve scéně najít hlubší smysl. To je hrad Ubbergen, který se nachází nedaleko Nijmegenu v nizozemské provincii Gelderland. Hrad pocházející ze čtrnáctého století byl zničen v roce 1582 během španělské okupace Nizozemska, což z něj činí symbolické znázornění národní nezávislosti.
Přestože přesné datum tohoto obrazu není známo, pravděpodobně to bylo vytvořený v roce 1655, méně než deset let po Münsterské smlouvě v roce 1648, která znamenala, že Nizozemci dosáhli nezávislosti na Španělsku.
Převládající barvy tohoto obrazu jsou do hněda a jeho formát je podlouhlý. Reprodukci tohoto obrazu tiskneme na přání - můžete si zvolit rozměr i provedení reprodukce.
Nejslavnější z rodiny malířů, žák svého otce,
Aelbert Jacobs Cuyp (1620-1691) byl
holandský krajinář zlatého věku 17. století. Často je přirovnáván ke
Claude Lorrainovi. O Cuypově životě se nedochovalo mnoho informací. Z toho co víme, je zřejmé, že se stal jáhnem rok po té, co se oženil s Cornelii Bosmanovou. Více toho ale víme o jeho celoživotní malířské práci. Nejvíce aktivní a na vrcholu své kariéry byl v letech 1630 - 1650. Jeho malířský styl ovlivnil
Jan Josephszoon van Goyena, žlutými a světlehnědými tóny, patrnými na obraze
Krajina s dobytkem, nebo
Maas at Dordrecht a jeho otec, kterému jakožto portrétistovi pořizoval krajinná pozadí pro jeho obrazy. Cyup své obrazy pochopitelně podepisoval ale bohužel jen jménem. Nelze tedy přesně určit, kdy byla vytvořena.