Popis zvoleného provedení
Tisk. Obraz vytiskneme na matný fotopapír papír HP o gramáži 270 g/m2. Tiskneme na špičkovém 9inkoustovém plotru HP Z9+. K motivu přidáváme 5 cm široký bílý okraj. Fotografie tiskneme na lesklý fotopapír.
Vybrat si můžete libovolný rozměr a volit jej s přesnosti 1 cm.


Více informací najdete v sekci
provedení obrazů.
Claudiův akvadukt, Řím
Na obrázku je vyobrazena kresba starověké architektonické památky, která vypadá jako část akvaduktu nebo velké brány. Trosky mají několik oblouků, z nichž některé jsou zčásti zřícené. Na stavbě rostou stromy a keře, a zdá se, že je to pohled na historickou ruinu ve dne. V pozadí vidíme další architekturu a oblohu s jasně modrým odstínem.
Popis obrazu a klíčová slova byly vytvořeny umělou inteligencí, buďte prosím shovívaví.
Převládající barvy tohoto obrazu jsou do hněda a jeho formát je na šířku. Reprodukci tohoto obrazu tiskneme na přání - můžete si zvolit rozměr i provedení reprodukce.
Britský
klasicistní malíř
Francis Towne (1739-1816) poté co se mu dostalo uměleckého vzdělání, mimo jiné u soudního portrétisty, začal malovat pro bohaté Angličany. Jeho lásku ke
krajinomalbě zapříčinil až výlet do Itálie, kde navštívil Řím a Neapol. Po návratu namaloval např.
Most v Narni další témata Devonu a severního Walesu či Lake District. Na podzim 1780 cestoval opět do Říma, kde přešel z olejomalby na akvarel, který se mu zdál lepší. Většinu života strávil v Londýně, kde se i oženil, bohužel rok po svatbě ovdověl. Sbírku svých akvarelů odkázal do Britského muzea. Velké pozornosti se dostalo jeho pracem až v 30. letech 20. století.