Popis zvoleného provedení
Tisk. Obraz vytiskneme na matný fotopapír papír HP o gramáži 270 g/m2. Tiskneme na špičkovém 9inkoustovém plotru HP Z9+. K motivu přidáváme 5 cm široký bílý okraj. Fotografie tiskneme na lesklý fotopapír.
Vybrat si můžete libovolný rozměr a volit jej s přesnosti 1 cm.


Více informací najdete v sekci
provedení obrazů.
Žena v růžovém při pletení
Na obraze je vidět postava ženy stojící čelem od diváka, obléklá do dlouhé růžové šaty s květinovým vzorem. Její gesto naznačuje, že možná plete nebo drží něco v rukou. Dílo má impresionistický styl s viditelnými štětcovými tahy, což obrazu dodává texturu a živost. V pozadí je patrné místnost s oknem a náznaky nábytku, ale detaily jsou rozmazané a neostře vykreslené. V pravém dolním rohu je podpis autora.
Popis obrazu a klíčová slova byly vytvořeny umělou inteligencí, buďte prosím shovívaví.
Převládající barvy tohoto obrazu jsou do hněda a jeho formát je na výšku. Reprodukci tohoto obrazu tiskneme na přání - můžete si zvolit rozměr i provedení reprodukce.
Jean-Edouard Vuillard (1868-1940) byl francouzský malíř
klasického období. Vystudoval umění v pařížské Akademii. Společně s a dalšími umělci (Maurice Denis, Pierre Bonnard, Paul Serusier, Ker-Xavier Roussel a Félix Vallotton) byl členem skupiny Nabis, což hebrejsky znamená prorok. Jejich velkým vzorem a inspirací byl francouzský malíř
Paul Gauguin. Protože Villard žil celý život se svou
matkou, švadlenou, mnoho jeho děl nese tématiku domácích prací. Své obrazy, jako např.
Dvě šičky při práci doplňoval o bohatě zdobené tapety a dámské šaty. Vuillard maloval nejen obrazy, ale také plakáty -
La Patiserie. V roce 1899 skupina Nabis bohužel vystavovala naposledy. Vuillard pak maloval ve svém ateliéru portréty a zátiší pro bohatší klientelu. Pustil se také do zobrazovaní intimních scén, pro které mu pózovali jeho přátelé umělci